back78888
back78888

Son referanslar

Adana Seyhan Tente (AST) olarak mafsallı tente sistemleri, çift açılımlı mafsallı tenteler, şeffaf kış bahçe kapamaları, branda üst kapamaları, bahçe çit brandaları gölgelik alan kaplamaları ve aklınıza gelecek her nevi branda tente için siz değerli müşterilerimize her vakit hizmet sunmaktan mutluluk ve kıvanç duyarız.

Mafsallı Tente; Mafsallı Tente özel kol sistemi sayesinde ileri ve geri hareket sistemi sağlanmış hareketli bir tente modelidir. Mafsallı tente taşıyan bu Kollar içinde çelik halat sistemi ve özel yay sistemi kullanılarak kolların ileriye doğru sert bir şekilde açılması sağlamaktadır.
Güncel mafsallı tente fiyatları almak için bizi arayabilirsiniz.

Şeffaf Kış Bahçesi; Dış mekanlarınız da kullanabilmeniz için ve size özel ölçülerde üretilmektedir. Yazın kullandığınız mekanları kışında kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kış brandası ile yağmur ve kardan korunabileceğiniz her çeşit ve ebatta üretimini yapıyoruz. Kış bahçesi fiyatları öteki alternatiflere gore çok daha uygun ve pratiktir.

Çit Brandansı;Bahçenize, parkınıza yada iş yeriniz için imalatı verdiğiniz ölçülerde size özel olarak üretilen çit brandası adresinize teslim edilir. Firmamız tarafından ölçü alınıp montaj hizmeti verilmektedir.

  • ADRES: Yeşiloba mah. 46301 sok. 4-A Eser3 sanayi sitesi D-Blok No:17 Seyhan-ADANA

  • Tel: 0 322 261 11 17

  • Gsm: 0 554 798 78 01 – 0 535 765 48 34

  • Mail: selcuktente01@hotmail.com

Bize posta gönderiniz